Dioda BY359-1500;PHILIPS; SOD59(TO220AC);10A;1500V;350ns;RoHS
Ostatnio oglądane
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
Zła ilość towaru
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 4V3;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BF214;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;30mA;30V;165mW;250MHz;3.5dB
TR BC640-16;CDIL;TO92;traznystor; PNP;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
Ukł 74HC273 TI układ scalony DIP20;RoHS
TR BDW93C;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;12A;100V;80W
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
TR BC414;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW