Lampka diodowa KLP-3/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/white
Ostatnio oglądane
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS
Zła ilość towaru
TR BC560C;CDIL;TO92;traznystor; PNP;uni.;60V;0.1A;0.5W;200MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS