Przekaźnik RM45N-3021-85-1012 12VDC 5A;PCB;SPST-NO;RELPOL
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.52.9.048.0000 FINDER 48VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Zła ilość towaru
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Ukł UCY7486N CEMI układ scalony DIP14
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
TR BC307A;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;0.2A;50V;0.5W;
TR TIP127;ARK;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;5A;100V;65W;RoHS
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;