Taśma LED zielona 600LED/5m 3528 12VDC/IP65/48W LEDstrip3528G/120
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł ICL7107/WS7107CPL;Układ scalony DIP40 WS RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
Ukł CD4085BF SGS układ scalony DIP14
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
TR BDP284;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;7A;50V;40W;10MHz
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
TR BF495;ME;TO92;tranzystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Dioda Zenera ZX 4V3;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
Łącznik Typ 83-133 54ER-7.5 z dźwignią płaską 7.5mm rolką w osi