Przekaźnik RM85-3011-35-1012 RELPOL Ucewki:12VDC;16A/250VAC;1P;AgSnO2
Ostatnio oglądane
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Zła ilość towaru
Zacisk laboratoryjny ZL40/BL/ZG40 40A 5mm Bakelit czarny RoHS
Zła ilość towaru
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Ukł 74HCT02 TI układ scalony DIP14
Buzzer z generatorem FC208L/6V RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 75dB
Ukł CD40105BF ST układ scalony DIP16
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Tyrystor T22-10-02-50 (10A/200V) TO-64 LAMINA
Łącznik klawiszowy W1.4 10A;250V monostabilny;czerwony;30x11mm;
Dioda BYP680-50R  (5A/50V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
TR BF214;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;30mA;30V;165mW;250MHz;3.5dB
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;