TR IGW50N65F5;INFINEON;TO247-3; Tranzystor IGBT;50A;650V;1.6V;270W;
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1101N;CEMI;DIP14;układ scal.; Dwa wzmacniacze różnicowe
Zła ilość towaru
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł 74HC240 TI układ scalony DIP20
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 227stop.C RYE227 250V AC; RoHS
UKŁ UL1980N/UAA180;CEMI;DIP18; Linijka świetlna
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C