Przekaźnik HF46F-G/024-HS1T;Hongfa; SPST-NO;Ucewki:24VDC;10A;PCB;RoHS
Ostatnio oglądane
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
Moduł LED+WARYSTOR 99.80.0.230.98 zakres pr.110-230VAC/DC;do gn.95.85
Zła ilość towaru
UKŁ TL064IN TI UKŁAD SCALONY DIP14 Pbf
Dioda LED 3mm 12V biała clir W10R12V-3/KTL030WHCI-12V Pbf
TR BU406;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;7A;200V;60W;10MHz;Pbf
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
Przekaźnik 40.61.8.110.0000 FINDER 110VAC;16A;1P;st.AgCdO;9.4mA;RM83P;
Gniazdo TYPE 95.15.2SMA FINDER do serii 40;Wyp. do druku;odp. PW80
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Ukł UCY7483N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V