Przekaźnik FTR-F3AA024E-HA 24VDC;5A SPST-NO;FUJITSU-TAKAMISAWA;RoHS
Ostatnio oglądane
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Zła ilość towaru
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
Zła ilość towaru
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Ukł CD4526BCP ON układ scalony DIP16
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Bezpiecznik termiczny 1A 102stop.C RH102/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf
Fotodioda IR BPW34 OSRAM;850nm;60s; 2nA;150mW;DIL2;montaź THT;RoHS