UKŁ L78S24CV;ST;TO220;stabilizator; 2A;+24V:RoHS;
Ostatnio oglądane
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 4PDT 12VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-1014-23-1012-L RELPOL
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT390 EL układ scalony DIP16
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
TR BD911;ST;TO220AB;Tranzystor; NPN;15A;100V;90W,>3MHz;RoHS