Lampka diodowa KLP-20/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/white
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ L7909CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-9V;Pbf;
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 4PDT 230VAC 10A TYP(KOD):R15-2014-23-3230;Relpol
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS