Wyłącznik termiczny S3A 120stop.C 2A/250V S3A/120.05L70 nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
UKŁ LM723CN/UA723;TI;DIP14;stabil. napięcia regulowany;2-37V;150mA;Pbf
Zła ilość towaru
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf
Zła ilość towaru
TR TIP122;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlinton;5A;100V;65W;RoHS
Żarówka tel. T-6.8 12V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf
Tyrystor T22-10-02-50 (10A/200V) TO-64 LAMINA
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Ukł CD4008/MCY CEMI układ scalony DIP16
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V
Dioda LED 10mm zielona 1036C clir 525nm;VF=2.2-3.1V;If=20mA;1500mcd
Bezpiecznik termiczny 16A 142stop.C BF142X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;