Przekaźnik V23108-A1003-B101 SIEMENS;12VDC;2CO;2A
Ostatnio oglądane
Ukł CD4555BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
UKŁ LM386N-1;NS;DIP8;Układ scalony; UTC;wzmacniacz audio;325mW;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Ukł 74HCT125 TI układ scalony DIP14
Ukł 74HC590 ST układ scalony DIP16;RoHS
UKŁ UL1354N;CEMI;DIP14; Wzmacniacz napięciowy niskoszumny
Dioda D22-10-12-RO(10A/1200V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
TR TIP127;ARK;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;5A;100V;65W;RoHS
Buzzer bez generatora T22 B40W 85dB piezo w obudowie śr.22mm/wys.4.5mm
UKŁ UL7518L=L7818C-T;SGS;TO3; Stabilizator napięcia +18V
Ukł CD4054BE RCA układ scalony DIP16
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A