Złącze AK710/2-7.5-V 2 PIN RoHS rozstaw 7.5mm CE PTR Messtechnik
Ostatnio oglądane
Transoptor CQ15BP
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT123 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm zielona SJ3036C clir 10000mcd;Vf=3.0-3.2V;WLD:525nm;RoHS
TR BF459;CEMI;TO126;Tranzystor; NPN;100mA;300V;1200mW;60MHz;
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
TR IRF9520;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;8A;100V;40W;Pbf;
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
UKŁ NE555N;TI; DIP8; Układ scalony; odp.ULY7855/ULA6855;
Czujnik temperatury LM35DZ;NSC;TO92 -55+150st.C;1%;THT;RoHS
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI