Kontrolka AD16-22DS/O-24VAC/DC;22mm pomarańcz.;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
Zła ilość towaru
TR BD127;Telefunken;TO126;tranzyst. NPN;0.5A;300V;17.5W
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
UKŁ UL1980N/UAA180;CEMI;DIP18; Linijka świetlna
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI
TR BC414B;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
TR BC415;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;35V;100mA;300mW
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy