Złącze EDK-5.08-02P-4S;2-tory;RoHS R=5.08mm;15A/300V;na przewód 2.5mm2
Ostatnio oglądane
Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-133s miniaturowy srebrzone końcówki
Zła ilość towaru
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
UKŁ LM339N;TI;DIP14;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komparatory:4
Dioda D42-32-10-RO(32A/1000V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
Dioda LED 5mm 12V żółta;dyfuzyjna; z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm
TR BC337-25;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;RoHS
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
Ukł 74HCT132 TI układ scalony DIP14
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;