Kontrolka AD16-16E/R-24VAC/DC;16mm; czerwona;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda Schottky 1N5822 MIC 3A 40V DO-201 RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY7437N CEMI uklad scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ TL074CN;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;RoHS
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
Przekaźnik 55.14.9.024.0000 FINDER 4CO;7A;24V DC;odp.R4-24VDC;do druku
UKŁ UL7518L=L7818C-T;SGS;TO3; Stabilizator napięcia +18V
Łącznik Typ 83-132 54AR-14.75 miniaturowy złocone końcówki
Przełącznik R13-66I-02-BB-76D;SCI; (ON)-OFF-(ON);monostabilny;10A/250V
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki