Przekaźnik RM96-3011-35-1012 RELPOL Ucewki:12VDC;8A/250VAC;1P;RoHS
Ostatnio oglądane
Zestyk kontaktronowy 50mm MKA-52202 gr.A; zwierny
Zła ilość towaru
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
Mostek KBPC610 (6A/1000V) YS kwadratowy pinowy RoHS
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Dioda LED 5mm niebieska UUB5037CKSE 7000mcd clir RoHS
Ukł UCY7483N CEMI układ scalony DIP16
TR BF421;PH;TO92;tranzystor; PNP;50mA;300V;0.83W;60MHz
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W