Przełącznik hermetyczny KCD2B-12VDC 20A;podśw.niebieski;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
Złącze AK100/3DS-5.0-V 3 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Żarówka tel. T-6.8 60V 35mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Dioda LED 5mm 12V żółta clir Y10R12V-5 RoHS
Podkładka silikonowa TO3
TR BUZ91A;PMC;TO220;tranzystor; N-MOSFET;8.5A;600V;150W;Pbf;
Ukł UCY7486N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL
Dioda LED Super Flux 5mm czerwona OSR5PAZE31D;2V;12000mcd;OPTOSUPPLY
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz