Moduł LED 1W DG-MO10-1W;35x12x3mm; zielony;1xCOB;90lm;12VDC;IP65
Ostatnio oglądane
Grot miedziany zwykły GL-1.5mm/LT 100; do lutownic transformatorowych
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A