TR FGH40N60SMD;ON Semiconuctor; TO247;Tranz.IGBT 40A;600V;1.9V;174W
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera ZX 9V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
UKŁ LF356N;NSC;DIP8;RoHS;Wzmacniacz operacyjny;5MHz;10-36V;Kanały:1
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Ukł UCY74283N/SN układ scalony DIP16
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Transoptor CNAP11 CEMI
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4