Oprawka plastikowa LED 10mm chrom RTP-10HB-CHROM
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm 12V czerwona clir R10R12V-5/Q500HCHCR4H-12V YETDA Pbf
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa WB-13 niebieska RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V
Ukł CD4024BE TI układ scalony DIP14
Przekaźnik 55.14.9.024.0000 FINDER 4CO;7A;24V DC;odp.R4-24VDC;do druku
UKŁ L7815CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+15V;Pbf;
UKŁ TL071CP;TI układ scalony DIP8;RoHS
Dioda Zenera ZX 9V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BC527II;CEMI;TO18;traznystor; NPN;45V;0.05A;300mW
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz