Tyrystor TYN1225RG;ST;TO220AB 25A;1200V;Igt:40mA;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł UCA6409N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4073BE;TI;układ scalony DIP14;RoHS
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Dioda LED 5mm 12V niebieska clir B10R12V-5/Q500TBCR4H-12 YEDTA RoHS
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
TR BU806;STM;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;8A;200V;60W
Przekaźnik RM2-24VDC 2P 5A LUMEL
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Dioda BYP680-50   (5A/50V);D04;M5 śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki