Stabilizator napięcia LM2940CT-12V TI;12V;1A;TO220-3;LDO,nieregulowany
Ostatnio oglądane
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4015BE TI układ scalony Pbf DIP16
Zła ilość towaru
Ukł UCY74283N/SN układ scalony DIP16
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
Membrana 20mm mosiądz FT-20T-4.0A1 4KHz KFB (piezo do obudowy) RoHS
TR BF314;KAZEL;TO92;tranzystor; NPN;25mA;30V;300mW;450MHz
Amperomierz 0-5A  WP05 Wskaźnik prądu
Przełącznik IRS101R;20A/12V;ON-OFF; bistabilny;podśw. 12V czerwony;
UKŁ UL1211N/ULA6211;CEMI;DIP14; Wzmacniacz p.cz. AM/FM
Ukł UCY7427N/HD układ scalony DIP14
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4