Dioda BY459X-1500S;PHILIPS;SOD113 izolowana;10A;1500V;200ns;
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT540 TI układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Zła ilość towaru
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Ukł CD4054BE RCA układ scalony DIP16
Ukł 74HCT273N;TI;Układ scalony; przerzutnik D;8 kanałów;THT;DIP20
TR BC239;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;
Dioda Zenera BZP650 C11V;5W;CEMI;