Przełącznik klawiszowy MRS101-7C2 B ON-OFF;bistabilny;czarny;6A/250V
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.61.8.110.0000 FINDER 110VAC;16A;1P;st.AgCdO;9.4mA;RM83P;
Zła ilość towaru
TR BC177A=BCAP77A;CEMI;TO18;tranz.; PNP;0.2A;50V;0.3W
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Dioda LED 10mm 12V zielona clir 0SG5DAA131A-12V;OPTOSUPPLY;RoHS
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
TR BDW93C;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;12A;100V;80W
Mikroprzełącznik KW11(MSW-11) bez dźwigni;NO+NC;3A/250VAC;RoHS
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Transoptor PC817B SHARP DIP4; RoHS
TR BC178A;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej