Kontrolka LED IND8-24R-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;czerwony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412
Zła ilość towaru
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Zła ilość towaru
TR BDW83C;PMC;TO247;tranzystor; NPN;Darlington;15A;100V;150W;RoHS
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
UKŁ LM723CN/UA723;TI;DIP14;stabil. napięcia regulowany;2-37V;150mA;Pbf
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS