Kontrolka AD16-16E/G-24VAC/DC;16mm; zielona;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.52.9.024.0000 FINDER 24VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Zła ilość towaru
UKŁ L7909CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-9V;Pbf;
Zła ilość towaru
Przekaźnik K8 1x12V 401-3 TELFA
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Ukł 74HC139 PH układ scalony DIP16
Grot precyzyjny do lutownic transformatorowych
Ukł 74HC08 TI układ scalony DIP14 Pbf
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
TR BD911;ST;TO220AB;Tranzystor; NPN;15A;100V;90W,>3MHz;RoHS
Ukł 74HC165 FS układ scalony DIP16 Pbf
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS