Lampka diodowa KLP-20/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/red
Ostatnio oglądane
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM
Zła ilość towaru
Ukł CD4077BP PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Fotodioda IR BPW34 OSRAM;850nm;60s; 2nA;150mW;DIL2;montaź THT;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;
DIP switch 2 poz. przełącznik RoHS czerwony
Transoptor CNAP11 CEMI
Ukł CD4081BE;TI;układ scalony; DIP14;
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
Wyświetlacz zespolony LED KLR4172 3.5cyfry anoda czerwony
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;
TR BD682;ST;TO126;tranzystor; PNP;Darlington;4A;100V;40W
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;