Przekaźnik RM84-2012-35-5230 RELPOL U cewki:230VAC;2x8A/250VAC;DPDT;
Ostatnio oglądane
Ukł CD40103BE ST układ scalony DIP16 Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Zła ilość towaru
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf
Buzzer z generatorem HCM1212X RoHS elektromagnetyczny 9-15V 30mA 85dB
Mostek KBPC3510 (35A/1000V) konekt. MIC RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa biała WG-13 RoHS
Dioda Zenera BZP650 C11V;5W;CEMI;
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS