Przełącznik hermetyczny KCD2R-12VDC 20A;podśw.czerwony;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 źółta do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
Podkładka silikonowa TO3
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS