Taśma LED biała neut.600LED/5m 2835 12VDC/IP20/48W LEDstrip2835NW/120
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości
Zła ilość towaru
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
TR BD140-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Zestyk kontaktronowy 27MM ZM107/III
UKŁ ULA6711N;CEMI;DIP14; Dwa komparatory napięcia
Gniazdo bezpiecznika UNIVAL-19mm SZCZELNE 10 AWG 5.2mm2;40A;32V;
Buzzer z generatorem HCM1203X RoHS elektromagnetyczny 2-5V 30mA 85dB
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM78L09ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+9V;RoHS
Transoptor CNMP22 CEMI
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS