TR IHW20N135R5XKSA1;INFINEON;Tranz. IGBT;TO247-3;20A;1.35kV;144W;RoHS
Ostatnio oglądane
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS
Zła ilość towaru
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf