Kontrolka AD16-22DS/W-24VAC/DC;22mm ;biała;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Zła ilość towaru
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Zła ilość towaru
DIP switch 12poz. przełącznik RoHS czerwony
Dioda BB105G CEMI VHF-Tuning (warikap)
Ukł CD4046BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Zestyk kontaktronowy 10mm MKA-10110 GAG-2A;NO;przewlekany THT;
Optotriak MOC3022 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS