Przełącznik hermetyczny KCD5G-12V 20A/12VDC;ON-OFF-ON;3poz.;zielony
Ostatnio oglądane
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Zła ilość towaru
Ukł UCY7408N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
Moduł LED+WARYSTOR 99.80.0.230.98 zakres pr.110-230VAC/DC;do gn.95.85
UKŁ L7909CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-9V;Pbf;
Triak BT137-600E;NXP;8A;600V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
UKŁ UL1811S;CEMI;DIP14;Dzielnik częstotliwości do instr. muzycznych
TR BC527II;CEMI;TO18;traznystor; NPN;45V;0.05A;300mW
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Dioda LED 5mm 12V żółta;dyfuzyjna; z przewodem 20cm;22mA;200mcd;