Przekaźnik R2M-2012-23-1024 24VDC 5A;2 zestyki przeł. do gn.wtykowych
Ostatnio oglądane
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Zła ilość towaru
UKŁ ULN2003A;STM;DIP16;Układ scal. Driver;darlington;l.kan.7;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS
Ukł 74HC164 TI układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Dioda Zenera ZX 10V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BDW94C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;12A;100V;80W
TR BC177/BCAP77;CEMI;TO18;tranzyst. PNP;0.1A;50V0.3W;130MHz
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
UKŁ TDA2009A SGS UKŁAD SCALONY 2xNF-E,28V,3.5A,2x12.5W,11SQL
TR 2N6292(=BDP285);TO220;Tranzystor NPN;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS