Lampka diodowa KLP-3/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL
Zła ilość towaru
Ukł 74HC85 MO układ scalony DIP16
Ukł UCY7493N;CEMI;układ scalony DIP14 CEMI;7493PC;MEV;
Dioda D22-10-12-RO(10A/1200V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Ukł CD4030BP PH układ scalony DIP14
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
TR STP4NK80ZFP;ST;TO220FP;Tranzyst. N-MOSFET;3A;800V;25W;3.5R
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS