Przełącznik TS3-KCD4-201N-9Y/B;30A; 220V;k. podśw. żółty;ON-OFF;IP67
Ostatnio oglądane
Transoptor CNAP11 CEMI
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Ukł CD4081BE;TI;układ scalony; DIP14;
Dioda LED 5mm ultrafiolet 700mcd L5UVC50A/OSV6YL5111A OPTOSUPPLY Pbf
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
Ukł UCY7417N CEMI DIP14 układ scal. sześciokrotny bufor z otw. kol./15V
Tyrystor T22-10-01-50 (10A/100V) TO-64 LAMINA
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Ukł UCY74126N/SN układ scalony DIP14
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;