Kontrolka AD16-16E/O-230VAC;16mm; pomarańcz.;podśw.LED230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
UKŁ LM78L05ACZ;DIOTEC;TO92; Stabilizator;100mA;+5V;RoHS
Dioda LED 10mm zielona 1036C clir 525nm;VF=2.2-3.1V;If=20mA;1500mcd
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki