Lampka diodowa KLP-3/Y 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Zła ilość towaru
Złącze ARK306-031;3 PIN;rozstaw 5mm odp.AK500/3-V;kolor niebieski
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Przekaźnik HFKW-012-1ZW;Hongfa; 1 st. przełączny;25A;12V DC;
Ukł 74HCT132 TI układ scalony DIP14
Ukł CD4093BE; TI; Układ scalony; DIP14; RoHS
Ukł UCY74LS02/SN TI układ scalony DIP14;THT;RoHS
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
UKŁ UL1980N/UAA180;CEMI;DIP18; Linijka świetlna
Miernik analogowy amperomierz 0-8A kwadrat 8A+bocznik MODEL DH-50/8A