Złącze STL950/10G-5.0-H 10 PIN kąt. 15A 300V PTR MESSTECHNIK RoHS
Ostatnio oglądane
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A