Złącze EDK-5.08-04P-4S;4-tory;RoHS R=5.08mm;15A/300V;na przewód 2.5mm2
Ostatnio oglądane
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Zła ilość towaru
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V
Zła ilość towaru
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
UKŁ OP07CP;TI; DIP8; Układ scalony; wzmacniacz opracyjny;1 kanał;RoHS
Dioda nadawcza LD271
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
UKŁ LM78L05ACZ;DIOTEC;TO92; Stabilizator;100mA;+5V;RoHS
Ukł 74HC161 TI układ scalony DIP16 RoHS
Triak S42-32-10-50;LAMINA;32A;1000V M6;TO208AA(TO48)
TR BC307A;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;0.2A;50V;0.5W;
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz