Lampka diodowa KLP-10/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/orange
Ostatnio oglądane
Dioda BB104G;CEMI;Dual, FM-Tuning (warikap)
Zła ilość towaru
Miernik analogowy amperomierz 0-8A kwadrat 8A+bocznik MODEL DH-50/8A
Zła ilość towaru
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Ukł 74HC574 TI układ scalony DIP20; RoHS
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
TR BDX54C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;60W
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Przekaźnik 60.12.9.012.0040 FINDER odp.R15 2PDT 12VDC 10A