Taśma LED zielona 600LED/5m 3528 12VDC;48W; TC-G120-3528-12/IP20
Ostatnio oglądane
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
Zła ilość towaru
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE 90.21.SMA FINDER do serii 60;Mont. na szynę DIN;PZ11
Dioda LED 10mm niebieska dyfuzyjna 500mcd Kouhi KTL100BLDI-N; RoHS
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h
UKŁ UL7505L=L7805C-T;ST;TO3; Stabilizator napięcia +5V
Ukł CD4098BE TI układ scalony DIP16
TR BC158B;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor PNP;30V;100mA;300mW;250MHz
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
Przekaźnik 36.11.9.012.4011 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;