Przekaźnik RT424024;24VDC;8A/250VAC 2P;TE Connectivity;RoHS
Ostatnio oglądane
Żarówka tel. T-6.8 60V 35mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Zła ilość towaru
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.nieb.czerw.ziel Vf=3V;20mA;MUB5033C;RoHS
TR BC639-16;LGE;TO92;tranzystor; NPN;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
Złącze AK100/3DS-5.0-V 3 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Ukł 74HC157 TO układ scalony DIP16
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
Gniazdo VZZ-04 RoHS
Gniazdo RM2 do przekażnika RM2
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h