Dioda BYV79-150 PHILIPS 14A;150V;30ns;TO220AC
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
Zła ilość towaru
Ukł 74HC679 TI układ scalony DIP20
Dioda D22-10-12-RO(10A/1200V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Przekaźnik K8 3x12V 403-3 TELFA
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
Ukł 74HC08 TI układ scalony DIP14 Pbf
Dioda Zenera BZP650 C9V1;5W;CEMI;
TR BS250P; Zetex; TO92; Tranzystor; P-MOSFET; 0.23A; 45V; 700mW; Pbf