Kontrolka AD16-22SM/220VAC;22mm; czerwona;mig.z buzzerem;pod.LED220V
Ostatnio oglądane
Przekaźnik EX1-2U1J;12VDC;25A; NEC/TOKIN
Zła ilość towaru
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
UKŁ LM317T-DG;ST;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-37V;1.5A
TR BD137-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;60V;12.5W;>50MHz;RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-żółta 4mm RoHS
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS