Taśma LED biała neut.600LED/5m 3528 12VDC/IP65/48W LEDstrip3528NW/120
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC242 PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
TR STP60NF06;ST;TO220;tranzystor; N-CHANNEL;60A;60V;110W;0.012R;RoHS
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Ukł 74HC368 ST układ scalony DIP16
Ukł 74HC161 TI układ scalony DIP16 RoHS
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz
UKŁ TDA2009A SGS UKŁAD SCALONY 2xNF-E,28V,3.5A,2x12.5W,11SQL
Dioda LED 3mm niebieska dyfuzyjna 500mcd;3.0-3.2V;KTL030BLDI-N; Pbf
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V
Przekaźnik JRC/HFD27/005-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-5VDC 2P 2A
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS