Przekaźnik HF33F-024-ZS3;HONGFA; 1 st. przełączny;5A;24V DC;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC158 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
Zła ilość towaru
TR BDP392;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;15A;40V;75W;4MHz
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
Ukł CD4541BE TI układ scalony DIP14; RoHS
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS