Taśma LED biała neut.300LED/5m 5050 12VDC/IP20/72W LEDstrip5050NW/60
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Zła ilość towaru
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
Ukł UCY7410N CEMI układ scalony DIP14
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Dioda Zenera BZX85 C20V;1.3W;DO-41; KINGTRONICS; RoHS
Amperomierz 0-30A WP30 Wskaźnik prądu
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
Bezpiecznik termiczny 16A 142stop.C BF142X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Ukł UCA6454N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Ukł CD4026BE TI układ scalony DIP16;RoHS
Bezpiecznik termiczny 2A 130stop.C RH130/2; 250V AC; JE; RoHS