Lampka diodowa KLP-3/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/white
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 34.51.7.012.0010 FINDER 12VDC;6A;1P;st.AgNi;RTII;170mW;
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
Fototranzystor BPYP21
Złącze AK100/3DS-5.0-V 3 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
TR BC238;CEMI;TO92;Tranzystor; NPN;30V;0.1A;0.3W;200Mhz
Ukł 74HCT164 HA układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ TL072CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;RoHS
TR BD135-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
Mostek KBPC1510 (15A/1000V) konekt. MIC RoHS
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;